AKTUALNOŚCI

Dnia 5 czerwca 2019 w Szkole Podstawowej nr 1 w Szczawie odbył się Festiwal Piosenki Dziecięcej „Rozśpiewana Szkoła”. Organizowana już po raz XXII impreza przyciągnęła 47 utalentowanych młodych wokalistów. Uczestnicy festiwalu prezentowali się w czterech kategoriach wiekowych.

Skład jury:

  • Jakub Drabik – muzyk instrumentalista, wokalista, członek zespołu „Jare Zytko”;
  • Jakub Tokarczyk – kompozytor, aranżer i wokalista;
  • Paweł Wysowski – muzyk instrumentalista, wokalista, członek zespołu „Hamra”.
  •  

 

 

 Jury oceniało umiejętności wokalne prezentowane przez uczestników.

 W czasie obrad jury dla oczekujących na werdykt Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem przygotował konkursy i zabawy.

 Poziom wykonywanych utworów był bardzo wyrównany. Po długich obradach jury wyłoniło laureatów:

Nagroda GrandPrix Joanna Rucińska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie

Kategoria I – oddziały przedszkolne:

  1. miejsce: Julia Sopata - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
  2. miejsce: Mateusz Wąchała - Przedszkole Samorządowe w Kamienicy
  3. miejsce Julita Rucińska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
  4. miejsce Aleksandra Duda - Szkoła Podstawowa w Zalesiu

Wyróżnienia:

- Jagoda Rusnak - Szkoła Podstawowa w Zalesiu

- Mateusz Twardowski - Przedszkole Samorządowe w Kamienicy

 

Kategoria II klasy I-III:

  1. miejsce Aleksandra Wierzycka - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  2. miejsce Jakub Hyrc - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
  3. miejsce Jakub Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
  4. miejsce Sabina Szczepaniak - Szkoła Podstawowa w Zalesiu

Wyróżnienia:

- Bartosz Gierczyk - Szkoła Podstawowa w Zasadnem

-Helena Faron - Szkoła Podstawowa w Zalesiu

 

Kategoria III – klasy IV VI

  1. miejsce Łucja Wierzycka - Szkoła Podstawowa w Zalesiu
  2. miejsce Sabina Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawie
  3. miejsce Karolina Augustyn - Szkoła Podstawowa w Zasadnem
  4. miejsce Oliwia Augustyn - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy
  5. miejsce Jolanta Wierzycka - Szkoła Podstawowa w Zalesiu

Wyróżnienie:

- Łucja Wojtas - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy

- Angielika Bieda - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy

 

 Kategoria IV: klasy VII, VIII i III gimnazjum:

  1. miejsce nie przyznano
  2. miejsce Zuzanna Rusnak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie
  3. miejsce Karolina Podgórni - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamienicy

Wyróżnienie:

- Agnieszka Zasadni - Szkoła Podstawowa nr 2 w Zasadnem

- Kamila Majchrzak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamienicy

 

 

Uczestnicy zostali obdarowani nagrodami zakupionymi dzięki ofiarności sponsorów:

  • Bank Spółdzielczy w Limanowej
  • Gminny Ośrodek Kultury w Kamienicy
  • Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawie
  • Miedzyzakładowa Komisja NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty w Kamienicy
  • Rozlewnia Wód Mineralnych
  • Info – Net Wacław Majchrzak
  • Anna Mikołajczyk Apteka w Szczawie
  • Teresa Kuziel Piekarnia w Szczawie
  • Paweł Domek GORVITA

Centrum Ubezpieczeń „Talar”