INFORMACJE

Informacja MEN - Do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych. Uczniowie klas I-III przechodzą na naukę zdalną.

Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, uczniów i słuchaczy szkół ponadpodstawowych oraz słuchaczy szkół dla dorosłych i form pozaszkolnych (kursowych).

Przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego będą funkcjonowały bez zmian.

Grafika z napisem od poniedziałku, 9 listopada zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Podstawowy program do nauki zdalnej w naszej szkole to MS TEAMS. Proszę o zalogowanie się za pomocą e-mail szkolnych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tak jak w poprzednim roku szkolnym. Rodzice uczniów klasy I otrzymają e-mail z hasłem i instrukcją pierwszego logowania od wychowawcy. W razie problemów technicznych lub w przypadku braku sprzętu proszę o kontakt telefoniczny - tel. 506 100 820 - Paweł Talar

Wiadomości będą przekazywane za pomocą dziennika elektronicznego.