SUKCESY

Największe sukcesy uczniów w roku szkolnym 2019/2020

  • Liliana Faltyn – finalistka Małopolskiego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”.
  • Kamil Przechrzta – finalista Małopolskiego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”.
  • Karol Wąchała – finalista Małopolskiego Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu”

Liliana Faltyn i Kamil Przechrzata uzyskali tytuły finalistów Biblijnego Konkursu Tematycznego "Z Dobrą nowiną przez życie" organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie.

 

Karol Wąchała uzyskał tytuł finalisty Konkursu Tematycznego "Od algorytmu do programu" organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.

 

W dniu 28.02.2020 roku w Kasinie Wielkiej odbyły się zawody powiatowe w narciarstwie alpejskim dla klas VII-VIII.

1 miejsce zdobył Sebastian Opyd 🏆, również 1 miejsce zdobyli nasi uczniowie w kategorii szkół kategoria chłopców w składzie: Sebastian Opyd, Patryk Mikołajczyk, Bartłomiej Mikołajczyk.

Obraz może zawierać: 7 osób, ludzie stoją, buty, niebo i na zewnątrz

Klasa III  z wychowawczynią B. Talar zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków". Konkurs  miał na celu popularyzację czytelnictwa i rozwój wrażliwości ekologicznej dzieci. Każde dziecko w nagrodę otrzymało dyplom,  książeczki i zestaw czterech długopisów ze Słodziakami oraz Słodziaka Juniora.

W konkursie plastycznym organizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej pn. „Dobro ma moc” uczniowie naszej szkoły zdobyli: I miejsce - Gabriela Wysopal i III miejsce: Jakub Hyrc w kategorii Szkoła Podstawowa klasy: IV – VI.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Gminne Zawody Tenisa Stołowego

13 i 14 listopada br. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczawie rozegrano Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym .

WYNIKI TURNIEJU

Rocznik 2007 i młodsi

Klasyfikacja indywidualna

dziewczęta:

  • I m. – Nikola Podgórni SP 1 Szczawa (awans na zawody powiatowe)
  • II m. – Dudyk Oliwia SP 1 Szczawa (awans na zawody powiatowe)
  • III m. – Faustyna Gromala SP 1 Szczawa (awans na zawody powiatowe)