SUKCESY

Największe sukcesy uczniów w roku szkolnym 2019/2020

  • Liliana Faltyn – finalistka Małopolskiego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”.
  • Kamil Przechrzta – finalista Małopolskiego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”.
  • Karol Wąchała – finalista Małopolskiego Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu”
  • Gabriela Wysopal – I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Dobro ma moc”.
  • Jakub Hyrc – III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Dobro ma moc”.
  • Joanna Rucińska – III miejsce w powiatowy konkursie pieśni patriotycznej.
  • Jakub Hyrc – wyróżnienie w powiatowym konkursie pieśni patriotycznej.
  • Jakub Hyrc – I miejsce w XXIII Powiatowym Dziecięcym Festiwalu Kolędowym „Kolędować każdy może”.
  • Liliana Faltyn i Martyna Faltyn – II miejsce w XXIII Powiatowym Dziecięcym Festiwalu Kolędowym „Kolędować każdy może”.
  • Joanna Rucińska – III miejsce w XXIII Powiatowym Dziecięcym Festiwalu Kolędowym „Kolędować każdy może”.
  • Aleksandra Opyd – wyróżnienie w XXIII Powiatowym Dziecięcym Festiwalu Kolędowym „Kolędować każdy może”.
  • Sebastian Opyd – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim, udział w zawodach wojewódzkich.
  • I miejsce drużynowo chłopcy w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim.
  • Martyna Gluza – II miejsce w Gminnym Konkursie Bożonarodzenowym „Szopka Bożonarodzeniowa”
  • Mateusz Gluza, Milena Cepielik – wyróżnienie w Gminnym Konkursie Bożonarodzenowym „Szopka Bożonarodzeniowa”.
  • Martyna Gluza – I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym – „Moja mama”
  • Jakub Dudyk – I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym – „Moja mama”
  • Magdalena Michalska – II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym – „Moja mama”
  • Martyna Gluza– I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym – „Jest takie miejsce”
  • Milena Cepielik– I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym – „Jest takie miejsce”
  • Karolina Kusyk– II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym – „Jest takie miejsce”
  • Magdalena Michalska– III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym – „Jest takie miejsce”
  • Oliwia Dudyk– II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym – „Jest takie miejsce”
  • I miejsce w Gminnym Turnieju Halowym Piłki Nożnej Dziewcząt „rocznik 2007 i młodsi, udział w zawodach powiatowych,
  • I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt „rocznik 2007 i młodsze”, udział w zawodach powiatowych.
  • I m. – Nikola Podgórni, II m. – Dudyk Oliwia, III m. – Faustyna Gromala, I m. – Łukasz Błaszczyk w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego, wszyscy brali udział w zawodach powiatowych.

wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym promującym czytelnictwo „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków” klasa III wraz z wychowawcą B. Talar.