SUKCESY

Dnia 07.05.2019 odbył się I Festiwal Piosenki Obcojęzycznej zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Jana Matejki w Kamienicy. Każda ze szkół naszej gminy mogła zaprezentować maksymalnie 2 wokalistów. Naszą szkołę reprezentowały: Martyna Wąchała (kl. VIII) oraz Joanna Rucińska (kl.VI) śpiewając piosenki w języku angielskim.

 

W dniu 21 marca 2018 roku podczas gali podsumowującej konkurs recytatorski „Limanowski Kalejdoskop Słowa i Obrazu” połączonej z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród laureatom konkursu powiatowego zorganizowanym przez Miejska Bibliotekę Publiczną w Limanowej zaprezentował się zdobywca Grand Prix Jakub Hyrc.

15 listopada 2018 roku w Limanowej odbył się XVII Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej.

Tematyką tegorocznego konkursu były pieśni, które powstały w pierwszym ćwierćwieczu XX wieku do roku 1926.

Największe sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Konkursy wiedzowe:

Tomasz Węglarz – finalista Małopolskiego Konkursu Tematycznego z informatyki „Od algorytmu do programu”

Tomasz Węglarz uczeń klasy III oddziału gimnazjalnego w Szczawie, przygotowywany przez p. mgr Pawła Talar, został finalistą Małopolskiego Konkursu Informatycznego dla uczniów klas gimnazjalnych „Od algorytmu do programu”.

Serdecznie gratulujemy.

Nasi uczniowie zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursów organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty:

Klaudia Jurkowska - Małopolski Konkurs Języka Polskiego - nauczyciel przygotowujący p. mgr Elżbieta Dutka

Klaudia Jurkowska - Małopolski Konkurs Historyczny - nauczyciel przygotowujący p. mgr Bożena Rusinek

Angelika Kopciak - Małopolski Konkurs Biologiczny - nauczyciel przygotowujący p. mgr Mirosław Rusinek

Tomasz Węglarz - "Od algorytmu do programu" konkurs informatyczny - nauczyciel przygotowujący p. mgr Paweł Talar

Barbara Domek - "Z dobrą nowiną przez życie" konkurs biblijny - nauczyciel przygotowujący ks. mgr Radosław Bobek

 

 

SUKCESY ROK SZKOLNY 2016/2017

  • Jakub Szymański – finalista wojewódzkiego konkursu tematycznego z informatyki organizowanych przez Kuratora Oświaty w Krakowie.
  • Karolina Chlipała i Klaudia Jurkowska – udział w etapie rejonowym konkursu przedmiotowego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Krakowie z j. polskiego przygotowywane przez p. mgr Elżbietę Dutkę
  • Jakub Szymański i Jawor Teresa – udział w etapie rejonowym konkursu przedmiotowego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Krakowie z biologii przygotowywani przez p. mgr Mirosława Rusinka (konkurs biologiczny),
  • Jakub Szymański, Jakub Opyd i Tomasz Węglarz udział w etapie rejonowym konkursu tematycznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Krakowie z informatyki przygotowywani przez p. Pawła Talara
  • Teresa Jawor -udział w etapie rejonowym konkursu tematycznego biblijnego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Krakowie przygotowywana przez ks. Łukasza Kitę.