WYDARZENIA

SKO! Lubię TO!

Debet, karta płatnicza, inflacja, zmniejszenie siły nabywczej pieniądza…te pojęcia już są znane naszym uczniom. W piątek 15.11, w ramach działalności SKO w naszej szkole, odbyło się spotkanie z pracownikami Banku Spółdzielczego w Limanowej. Panie, z oddziału Banku w Kamienicy, w przystępny sposób przedstawiły uczniom trudne pojęcia związane z bankowością oraz przybliżyły zasady funkcjonowania banku. Nie obyło się również bez tematu oszczędzania, gdyż to on najbardziej interesuje dzieci, które oszczędzają swoje pieniądze w SKO pod patronatem Banku Spółdzielczego w Limanowej. Dziękujemy Paniom za prelekcję i przybliżenie uczniom tematów związanych z bankowością.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ekran i w budynku

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ekran i w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tłum i w budynkuObraz może zawierać: 4 osoby, tłum i w budynku